Команда Нехворощанської ТГ взяла участь у «Школі адвокації та партисипації» у м. Полтаві.
Дата: 05.07.2021 22:00
Кількість переглядів: 261
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/d867d01db296a5c08af4790ade2ad63d.jpg)
Захід відбувся в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», який реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. У навчанні також взяли участь представники ще п’ятьох громад Полтавщини – Новоселівської, Диканської, Карлівської, Глобинської та Решетилівської.
Дводенний інтенсив з грантрайтингу відкрив «друге дихання» нашій команді з генерації нових ідей для розвитку громади та можливостей втілення їх в життя!!!
Щиро вдячні тренерам та експертам тренінгу – Юлія Федорова, Ганна Шавиро, Марта Гуріна, Світлана Варвянська, Анна Кондратьева.