З 4 серпня В.В.МАСЛЕЯ призначено керівником Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіків Левицьких

Дата: 10.07.2021 22:35

Фото без описуАбсолютний рекорд з кількості переглядів, поширень та коментарів
з нашої сторінки «побив» танець на випускному вечорі учителя історії Маячківської школи Василя МАСЛЕЯ. На даний момент, як видно на скріншоті, це 310 тисяч 617 переглядів (!), понад 6 тисяч «лайків» (уподобань), 402 коментарі та майже 2 тисячі поширень! От що значить креатив, щирість, талант!

Між іншим, позавчора начальник відділу освіти Ірина ШЕРСТЮК підписала наказ про призначення з 4 серпня В.В.МАСЛЕЯ керівником Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіків Левицьких. Тож привітаймо Василя Васильовича з кар’єрним ростом і побажаймо йому на цій посаді таких же успіхів, як і в танцях!