БУДЕ У МАЯЧЦІ СУЧАСНИЙ ПАРК

Дата: 14.07.2021 20:08

Фото без описуЛіто – період не тільки боротьби з карантинними бур’янами, а й сезон будівництва та ремонтів. Приклад тому – Маячка, де мріють про сучасний парк, що стане окрасою села та улюбленим місцем відпочинку. Раніше тут встановили красиву дерев’яну альтанку, тепер від неї прокладають тротуарні доріжки. Сьогодні вирівнювали загальну площу, для чого звезли і розрівняли землю. Підсобив у цьому керівник регіонального управління СТОВ «Говтва» Костянтин НАЗАРЬКО, який надав бульдозер і вантажний автомобіль (водії Владислав КОЛІСНИК та Микола ЩЕРБАК). Восени цю місцину засіють газонною травою, закладуть тут нові клумби, висадять декоративні деревця.

Добре потрудилися і працівники бригади з благоустрою Андрій ЧОКИРЛАН, Владислав ГОЛОБОРОДЬКО і Наталія ВАЛЯВСЬКА.

Додам, що в питаннях благоустрою увага приділяється не тільки Маячці. Невдовзі почнуться ремонти автобусних зупинок у Лівенському та Рекунівці, аби вони набули більш привабливого вигляду. Територія біля двох природних джерел, що в селі Шедієве, буде впорядкована й вони також стануть місцями відпочинку.

Дякуємо всім небайдужим людям, хто допомагає впорядковувати наші села і підтримувати в них красу й порядок.

Заступник голови громади
Микола ЗАВЕЗЬОН