У ШЕДІЄВОМУ ВСТАНОВИЛИ ПОЖЕЖНИЙ ГІДРАНТ

Дата: 14.07.2021 21:10

Фото без описуУ ньому давно була потреба, бо в цьому селі розташована місцева пожежна охорона. Тож придбали необхідні витратні матеріали, зокрема залізобетонні кільця, й облаштували цю споруду за всіма технічними вимогами.

Значну частину робіт виконав колектив МПО на чолі з начальником Василем УГЛЯЄМ, які на даний момент перебувають на службі зайнятості, але організувалися і використали особистий час для того, аби підготувати колодязь, встановити кільця, змонтувати гідрант. Тепер він працює і в ньому можна набирати воду в пожежний автомобіль.

Окрема подяка за виконані роботи – директору Нехворощанського сільського комунгоспу Григорію БАЛАНІ та працівникові бригади з благоустрою, депутату нашої громади Миколі МОШУРІ.