У ШЕДІЄВОМУ ВСТАНОВИЛИ ПОЖЕЖНИЙ ГІДРАНТ
Дата: 14.07.2021 21:10
Кількість переглядів: 331
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/ef108e7b4a1b95d5eb76c02a6140553c.jpg)
Значну частину робіт виконав колектив МПО на чолі з начальником Василем УГЛЯЄМ, які на даний момент перебувають на службі зайнятості, але організувалися і використали особистий час для того, аби підготувати колодязь, встановити кільця, змонтувати гідрант. Тепер він працює і в ньому можна набирати воду в пожежний автомобіль.
Окрема подяка за виконані роботи – директору Нехворощанського сільського комунгоспу Григорію БАЛАНІ та працівникові бригади з благоустрою, депутату нашої громади Миколі МОШУРІ.