Тут, у колі рідних, 15 липня зустріла своє 85-річчя.

Дата: 15.07.2021 23:16

Фото без описуУ кожної людини – своя доля. У нехворощанки Людмили Костянтинівни ЯСЕНЮК вона склалася так, що народитися випало в Запоріжжі, але під час війни батьки переїхали до Кременчука. Там закінчила школу, там вийшла заміж. Потім довгий час довелося жити в Рівненській області, де вони з чоловіком Федором Мусійовичем працювали в колгоспі. Прості сільські люди виховали п’ятьох дітей – дві дочки і трьох синів. Тепер має шестеро онуків і п’ятеро правнуків.

Коли чоловік помер, Людмила Костянтинівна переїхала до дочки Тетяни в Нехворощу, отож і вважає себе нехворощанкою, бо в нашому селі живе майже два десятиліття, з 2003-го. Тут, у колі рідних, 15 липня зустріла своє 85-річчя. Крім рідних, її сьогодні привітала заступниця голови громади Зоя КОРОЛЕНКО, бажала найголовнішого в такому віці – здоров’я. Щоб раділося кожному дню, щоб жилося у спокої та благополуччі.