СЬОГОДНІ – ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА

Дата: 16.07.2021 13:21

Фото без описуУ Нехворощанському відділі освіти працюють головним бухгалтером Оксана Валеріївна ВЕПРИК, її заступницею Алла Вікторівна ЛІПАТОВА, бухгалтерами Аліна Павлівна ВОРОТНИК та Людмила Іванівна ГАВРИЛЕНКО, фахівцем публічних закупівель Катерина Олександрівна ЛЕБІДЬ. Хочу кожну з них поздоровити з професійним святом.

Ви обслуговуєте важливу сферу – освіту. Завдяки вашій злагодженій роботі та спільним зусиллям реалізовуються важливі напрямки її діяльності.

У день професійного свята дякую вам за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю.

Бажаю всім міцного здоров’я, Божого благословення, щастя, благополуччя, невичерпних сил, наснаги, а також великого успіху, який супроводжуватиме у всіх справах та починаннях!

З повагою – начальниця відділу освіти
Ірина ШЕРСТЮК