СЬОГОДНІ – ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА
Дата: 16.07.2021 13:21
Кількість переглядів: 288
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/a91ed2f0224aa0f0c803860b14b8723b.jpg)
Ви обслуговуєте важливу сферу – освіту. Завдяки вашій злагодженій роботі та спільним зусиллям реалізовуються важливі напрямки її діяльності.
У день професійного свята дякую вам за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю.
Бажаю всім міцного здоров’я, Божого благословення, щастя, благополуччя, невичерпних сил, наснаги, а також великого успіху, який супроводжуватиме у всіх справах та починаннях!
З повагою – начальниця відділу освіти
Ірина ШЕРСТЮК