СПОРТИВНІ БУДНІ ШКОЛЯРІВ
Дата: 17.07.2021 13:33
Кількість переглядів: 398
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/76ee316b357467e40971b085b7f98cc0.jpg)
Матч відбувся у рамках програми з розвитку дитячого футболу Нехворощанської громади і проходив на стадіоні колишнього Лівенського НВК. У ньому взяли участь до тридцяти чоловік. Суддями змагань були інструктор-методист з фізичної культури і спорту Нехворощанського відділу освіти Олександр САВЧЕНКО та інструктор з фізичної культури Іван КРАВЦОВ.
Гра йшла зі змінним успіхом: у першому таймі перемогу здобули господарі поля, у другому перемогли гості-нехворощани. Загальний рахунок – 1:3. Кубками нагороджені обидві команди, а також грамотами відзначені кращі воротарі, захисники, нападаючі, і т.д. І головний приз – десерт із смачного морозива як моральна втіха для учасників турніру, які з нетерпінням чекають нових зустрічей на спортивних майданчиках.