СПОРТИВНІ БУДНІ ШКОЛЯРІВ

Дата: 17.07.2021 13:33

Фото без описуСередину літніх канікул учні сіл Лівенське й Маячка, а також Нехвороща зустріли змаганнями за кубок з міні-футболу, що мав символічну назву «Екватор».

Матч відбувся у рамках програми з розвитку дитячого футболу Нехворощанської громади і проходив на стадіоні колишнього Лівенського НВК. У ньому взяли участь до тридцяти чоловік. Суддями змагань були інструктор-методист з фізичної культури і спорту Нехворощанського відділу освіти Олександр САВЧЕНКО та інструктор з фізичної культури Іван КРАВЦОВ.

Гра йшла зі змінним успіхом: у першому таймі перемогу здобули господарі поля, у другому перемогли гості-нехворощани. Загальний рахунок – 1:3. Кубками нагороджені обидві команди, а також грамотами відзначені кращі воротарі, захисники, нападаючі, і т.д. І головний приз – десерт із смачного морозива як моральна втіха для учасників турніру, які з нетерпінням чекають нових зустрічей на спортивних майданчиках.