У Маячківському ЗДО «Перлинка» триває будівництво опалювальної системи коридору закладу

Дата: 23.07.2021 09:08

Фото без опису22 липня голова громади Віктор ДУБОВИЧ та його заступниця Зоя КОРОЛЕНКО побували у Маячківському ЗДО «Перлинка», де триває будівництво опалювальної системи у коридорі закладу, поспілкувалися з виконробом.

Нагадаємо, що під час відвідин «Перлинки» 9 червня Віктор Олександрович озвучив намір провести опалення в коридор, який досі використовували тільки теплої пори року як ігрову кімнату. І ось тепер усі роботи «в розпалі». Тепер і взимку ця площа буде задіяна для проведення різноманітних заходів з дітьми, яких тут побільшає після закриття Лівенського НВК.

Заодно оглянули і котельню та територію дитсадка. «На жаль, ні подвір’я, ні зовні під парканом давно не косилося, – зауважив керівник громади. – Висока трава відразу кидається в очі. Я розумію, що дітей зараз тут немає, але все одно годилося б навести порядок».