Сьогодні голова громади Віктор ДУБОВИЧ відвідав село Маячка, де зустрівся з працівницями ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіків Левицьких.
Дата: 09.08.2021 21:14
Кількість переглядів: 373
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/696deb8dbf534ea4f78edacb802aa3a3.jpg)
Голова цікавився наявністю парт для першокласників та одинадцятикласників, переговорив на цю тему з директором Василем МАСЛЕЄМ. У розмові йшлося і про шляхи здешевлення харчування учнів.
Територію школи Віктор Олександрович оглядав з начальником господарської групи відділу освіти Степаном ЧЕРЕВИКОМ.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/2ab7391b5e6411d8760417873ff4cb34.jpg)
Крім того, ще раз оглянув хід ремонту дороги до Маячки, поспілкувався з виконробом дорожньої бригади й особисто з ним проїхав до кінцевого пункту, де повинен завершитися цей ремонт. А це на виїзді з Маячки у бік села Канави.
Особливу увагу В.Дубович звертав на благоустрій населених пунктів, на впорядковані території чи наявність бур’янів. Це добре, що у нас земля така родюча і трава росте після дощів, наче гриби. Але на це не треба нарікати, а краще боротися з бур’янами, особливо з карантинними.