НЕХВОРОЩАНСЬКА ШКОЛА МАЄ СУЧАСНИЙ ПАРКАН

Дата: 16.08.2021 22:23

Фото без описуБезпека на території закладу освіти - одне з найголовніших питань не лише для педагогічного колективу, а й батьків.

Огорожа по периметру території школи дасть можливість зменшити проникнення сторонніх осіб і тварин, особливо в нічний час, та забезпечить відсутність ризику травмування дітей, бо заклад розміщений в центрі села, біля дороги з інтенсивним рухом транспорту.

Минулого тижня вчителі та працівники закладу освіти розпочали встановлення огорожі. Новий паркан, який відповідає сучасним вимогам, високий, міцний та естетичний, але найголовніша його перевага - це захист вихованців; це впевненість батьків, що їхні діти у безпеці; впевненість колективу в тому, що будівля та територія школи, зокрема охайні клумби, обладнання спортивних майданчиків, вікна та фасад будуть цілі та непошкоджені; що сторонні особи не зможуть вільно потрапити на нашу територію та завдати шкоди.