НЕХВОРОЩАНСЬКА ШКОЛА МАЄ СУЧАСНИЙ ПАРКАН
Дата: 16.08.2021 22:23
Кількість переглядів: 492
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/ba042605ddf1c9b4346d282aea049868.jpg)
Огорожа по периметру території школи дасть можливість зменшити проникнення сторонніх осіб і тварин, особливо в нічний час, та забезпечить відсутність ризику травмування дітей, бо заклад розміщений в центрі села, біля дороги з інтенсивним рухом транспорту.
Минулого тижня вчителі та працівники закладу освіти розпочали встановлення огорожі. Новий паркан, який відповідає сучасним вимогам, високий, міцний та естетичний, але найголовніша його перевага - це захист вихованців; це впевненість батьків, що їхні діти у безпеці; впевненість колективу в тому, що будівля та територія школи, зокрема охайні клумби, обладнання спортивних майданчиків, вікна та фасад будуть цілі та непошкоджені; що сторонні особи не зможуть вільно потрапити на нашу територію та завдати шкоди.