НАШІ ПРИВІТАЛИ «ЛАСТІВ’ЯТ»

Дата: 22.08.2021 22:43

Фото без описуДрабинівський дитячий колектив «Ластівки», яким керують Людмила ШАМРАЙ і Жанна ОБЛАП, є ровесником української Незалежності, тож нині він теж ювіляр. З нагоди 30-річчя в селі влаштували свято, на якому побували і представники від Нехворощанської громади. З 30-річним ювілеєм «ластів’ят» привітали заступниця голови нашої СТГ Зоя КОРОЛЕНКО та вихованка Будинку дитячої творчості Соня МИХАЙЛИНА. Потім учасники гурту «Віртуози» подарували два номери, а Зоя Петрівна від імені нехворощан передала два великих торти і дві упаковки солодкого напою. Серед гостей свята був і новосанжарський дитячий гурт «Дивосвіт».

Наші діти мали можливість провести фото сесію в драбинівському парку, переглянути концертну програму, пригоститися святковою вечерею і смаколиками, порадіти яскравому феєрверку і навіть потанцювати на дискотеці.