ЯК МАЯЧКА ГОТУВАЛАСЯ ДО СВЯТА

Дата: 01.09.2021 14:01

Фото без описуДо першовересневого дня весь колектив школи, а також представники апарату виконавчого комітету сільської ради та працівники з благоустрою вийшли на своєрідний суботник, аби День знань село зустріло в чистоті. У парку, на стадіоні та на узбіччях дороги покосили, згребли і винесли траву. Також на стадіоні встановили нові тренажери та пофарбували старі спортивні споруди. Навели порядок і біля школи, де перед тим прокладалися доріжки з тротуарної плитки. Пізніше така ж плитка ляже перед центральним входом у головний шкільний корпус. До всього у навчальному закладі відремонтували стічну яму біля кухні.

Для проведення цих робіт Нехворощанський комунгосп надав трактори з причепами та екскаватор, а кошти на фарбу виділили з бюджету.

Заступник голови громади Микола ЗАВЕЗЬОН від імені керівництва СТГ та від себе особисто дякує усім учасникам цього «суботника» за старанність сумлінність, за щире бажання бачити рідну Маячку прибраною, впорядкованою.