«ДЯКУЄМО ЗА РОБОТУ»

Дата: 21.09.2021 22:27

З такими словами заступниця голови громади Зоя КОРОЛЕНКО вручала грамоту трактористу комунального підприємства «Нехворощанський сільський комунгосп» Сергію ШКІЛЮ. Її він одержав з нагоди Дня села, але на святкування не зміг прибути, тому Зоя Петрівна вручила цю нагороду пізніше.

«У документі справедливо сказано, що Сергій Вадимович нагороджується за сумлінну працю й активну участь у житті громади. Сергій у нас не тільки тракторист, він за потреби сідає за кермо спецавтомобіля, об’їздить ним громаду під час збору твердих побутових відходів, допомагає лагодити техніку. Безвідмовний і працьовитий, тому відзнаку одержав заслужено. Побільше б нам таких молодих робітників» , – коментує директор комунгоспу Григорій Іванович БАЛАНА.