Осінь – теж період облаштування квітників

Дата: 21.09.2021 21:49

Нинішнього року Нехвороща та інші села громади активно прикрашаються новими квітниками. Весною ми розповідали, як односельці ділилися саджанцями та корінцями квітів, аби вони милували око і в громадських місцях.

Фото без описуОсінь – теж період облаштування квітників, які «вибухнуть» різнобарв’ям уже наступного року. Тож днями бригада з благоустрою висадила кілька тисяч цибулин тюльпанів, які на початку літа передала для Нехворощі жителька Нових Санжар Тетяна Павлівна Давиденко. Сьогодні працівниці виконкому привезли з «Трояндового поля», що біля села Судіївка, кількасот кущів троянд, які висадять не тільки в парку, а й біля установ та організацій, а також у селах громади.

Приємно, коли односельці й восени діляться своїми саджанцями квітів. Наприклад, Сільвія ГАВРІЛОВА теж принесла цибулинки тюльпанів, а Лариса КУЦЬ привезла повний багажник автомобіля саджанців юки та хости (функії), завтра вони знайдуть на нехворощанських клумбах своє постійне місце цвітіння.

Від імені всіх нехворощан дякуємо Сільвії Миколаївні та Ларисі Миколаївні за небайдужість до свого села.