ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ!

Дата: 22.09.2021 21:56

Фото без описуПовторно нагадуємо, що ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОТАЦІЇ ЗА БДЖОЛОСІМ’Ї фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, ДО 1 ЖОВТНЯ необхідно подати в сільську раду такі документи:

- копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
- копію рішення про державну реєстрацію потужності;
- копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
- копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
- копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (ідентифікаційний код);
- довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Для нарахування дотації за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним особам- підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою в поточному році.