Мобільна бригада з Нових Санжар, яка проводитиме щеплення від захворювання на COVID-19

Дата: 23.09.2021 16:46

У понеділок, 27 вересня, з 11.00 год. у приміщенні Нехворощанської амбулаторії працюватиме мобільна бригада з Нових Санжар, яка проводитиме щеплення від захворювання на COVID-19 вакцинами CoronaVac, AstraZeneca та BioNTech/Pfizer (на вибір пацієнта).

Тож скористайтеся можливістю вакцинуватися у Нехворощі, не рушаючи на щеплення до Нових Санжар чи Полтави.
ДО ВІДОМА

Вакцина PFIZER розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech у співпраці з американською Pfizer і китайською Fosun Pharma.

CORONAVAC — вакцина , що виробляється китайською компанією «Sinovac Biotech».
ASTRAZENECA розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca, виробляється в Італії і має торговельну назву AstraZeneca.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РОЗДУМІВ
Кількість захворювань на коронавірус наростає як в цілому в державі, так і на Полтавщині зокрема.

Так, упродовж останньої доби в Україні зареєстровано 7 866 нових випадків COVID-19 (за попередню добу зареєстрували 6754 випадків). Зокрема, захворіли 667 дітей та 175 медпрацівників.

У Полтавській області на сьогоднішній ранок зареєстровано 195 нових випадків захворювань (за попередню добу було 134 випадки).

Яка вакцина краща? Чи є відповідь на це запитання? Дивіться відеоролик…