З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!
Дата: 26.09.2021 16:47
Кількість переглядів: 254
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/5d0aca795766b13f4dd2a98a0608e082.jpg)
Прийміть щирі вітання з професійним святом!
Щира подяка Вам за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, наполегливість і високий професіоналізм.
Від мудрості керівника дошкільного закладу, педагогічної майстерності, турботливості, уваги, розуміння вихователів та їх помічників, допомоги батьків залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця, майбутніх патріотів нашої держави.
Нехай ніколи не згасають світло Вашої душі й тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою. Міцного Вам здоров’я, натхнення, любові, здійснення усіх мрій та сподівань!
З повагою –
начальниця відділу освіти
Ірина ШЕРСТЮК