НАШІ У «ЯБЛУНЕВОМУ САДУ»

Дата: 27.09.2021 16:50

Фото без опису«Яблуневий сад» – це назва фестивалю, що вдруге пройшов у селі Мачухи Полтавського району. Фестиваль традиційний, що мав у собі виставку-ярмарок народних умільців, майстер-класи, атракціони для дітей, козацькі розваги, дегустацію вин, виставку ретроавтомобілів і, звичайно ж, концертну програму. Саме в ній взяли участь вихованці Нехворощанського БДЮТ: ансамбль барабанщиць «Вірсавія», фольклорний ансамбль ложкарів «Пролісок» та хореографічний колектив «Чарівний каблучок». Усі три колективи одержали грамоти і подарунки від організаторів фестивалю.

Були й гості з сусідньої Дніпропетровщини – народний аматорський вокальний ансамбль «Калина» Чернеччинської СТГ.
Господарів та гостей свята привітав голова Мачухівської СТГ Валерій БІЛОКІНЬ.
На запрошення керівництва Мачухівської громади участь у фестивалі взяли голова нашої СТГ Віктор ДУБОВИЧ і його заступниці Зоя КОРОЛЕНКО та Світлана КАЛІНІЧЕНКО.