30 вересня – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2021 16:48

Фото без описуШановні працівники бібліотек та поціновувачі друкованого слова!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. З книгою пов’язане все наше життя, з книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичних свідчень, а їх працівники - лікарями людських душ. Адже ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва.

Тож, шановні бібліотекарі Нехворощанщини! Нехай Ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Вітаючи Вас із професійним святом, бажаю непохитного здоров’я, щастя та благополуччя, наснаги та впевненості у тому, що завдяки бібліотекам, книгам та читанню книг ми здолаємо труднощі і станемо процвітаючою, гармонійною країною мудрих та самодостатніх людей.

З повагою – голова громади
Віктор ДУБОВИЧ