Днями у с. Щербані Полтавського району відбулися обласні змагання з міні-футболу, які проводила ГО «Колос».

Дата: 30.09.2021 16:52

Фото без описуУчасть у них взяла і збірна команда нашої громади, посівши ІІІ місце із семи команд-учасниць (на знімках).

Також в рамках відзначення річниці створення Полтавського району відбулися змагання з волейболу (проходили на базі Нових Санжар), настільного тенісу (в с. Милорадове) та більярд (в с. Коломацьке). На цих змаганнях наші спортсмени також захищали честь Нехворощанської громади. Так, ШИМКУ Юрію вдалося вибороти третє призове місце у змаганнях з більярду.

Висловлюємо подяку спортсменам, які представляли нашу громаду, керівництву СТГ за сприяння в участі наших гравців, а також керівництву Нехворощанської школи за наданий автобус для поїздки на змагання.

Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ,
інструктор з фізичної культури