ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ У СОКОЛОВІЙ БАЛЦІ

Дата: 03.10.2021 21:35

У переддень Дня працівників освіти у Соколовобалківському ЗЗСО І-ІІІ ст. вже зранку було по-особливому святково та урочисто: вітання від учнів додавали вчителям піднесеного настрою, сповнювали серця радістю, а пахощі осінніх квітів та дитячі усмішки створювали особливу атмосферу. Потім на святковий концерт зібралася уся шкільна родина. Цікаву програму підготували учні 11 класу та аматори сцени. Пісні, танці, кумедні сценки зі шкільного життя змушували глядачів усміхатися й гучно аплодувати артистам, навіть циганка Аза прийшла на свято, щоб зробити свої віщування для вчителів.

Очільниця відділу освіти, молоді та спорту Нехворощанської ТГ Ірина Миколаївна ШЕРСТЮК та її заступниця Яна Григорівна ЛЕВАДНА не тільки вручили грамоти педагогам та подяки технічному персоналу, а й підготували чудове відеопривітання для колег.

Директорка школи Світлана Борисівна ЗЕМЛЯНА теж привітала колег зі святом, побажала творчих успіхів, нових професійних вершин, здійснення мрій.

Родзинкою свята став фінальний запальний танець учнів 11 класу та педагогів.
Про все це розповіла сторінка закладу в мережі Фейсбук.