Акція «Монетки дітям»

Дата: 04.10.2021 21:41

Фото без опису30 вересня завершилася акція «Монетки дітям», запроваджена Національним банком України і благодійним фондом «Таблеточки». У ній брали участь і педагоги та учні Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Спільними зусиллями їм вдалося назбирати 1006 монет номіналом 25 копійок на суму 251 грн. 50 коп. Усі зібрані кошти передали на рахунок фонду «Таблеточки». А на своїй сторінці у Фейсбук написали: «Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції, адже кожна зібрана монета – це крок назустріч здоровому дитинству для онкохворих дітей!».