Безкоштовні консультації щодо порядку виготовлення проєктних документацій на земельні ділянки
Дата: 06.10.2021 21:56
Кількість переглядів: 421
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/b1829fcb9a639980361fdc355f4e6acb.jpg)
Під час зустрічі з керівниками нашої громади було визначено, що надалі Андрій Валентинович регулярно буватиме в селах Нехворощанської СТГ, аби на місцях консультувати жителів наших сіл та приймати від них замовлення з означених вище питань, і їм не доведеться їхати до спеціаліста у Полтаву.
Контактна особа у нашій громаді, яка проводитиме прийом документів та вестиме попередній запис на прийом до ФОП А.В.Соколова – депутат Оксана Василівна ШПАК, тел. 095-214-53-44.