Безкоштовні консультації щодо порядку виготовлення проєктних документацій на земельні ділянки

Дата: 06.10.2021 21:56

Фото без опису5 жовтня у селах нашої громади побував полтавський підприємець Андрій СОКОЛОВ, який веде діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах. Він надав громадянам безкоштовні консультації щодо порядку виготовлення проєктних документацій на земельні ділянки.

Під час зустрічі з керівниками нашої громади було визначено, що надалі Андрій Валентинович регулярно буватиме в селах Нехворощанської СТГ, аби на місцях консультувати жителів наших сіл та приймати від них замовлення з означених вище питань, і їм не доведеться їхати до спеціаліста у Полтаву.

Контактна особа у нашій громаді, яка проводитиме прийом документів та вестиме попередній запис на прийом до ФОП А.В.Соколова – депутат Оксана Василівна ШПАК, тел. 095-214-53-44.