УВАГА! ШАНОВНІ НЕХВОРОЩАНИ ТА ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 13.10.2021 17:39

Фото без описуВелике, зелене дерево здавна символізує процвітання, здоров'я і любов. Тому символічно, що навпроти майбутнього Центру надання медичних послуг закладається парк з декоративних дерев. Наша громада довго до цього готувалася, вирівнюючи майдан, збираючи камінці, розмічуючи територію, вибираючи саджанці. І ось наближається той день, коли на місці Парку медиків буде висаджено молоді деревця.

15 жовтня на 11.00 год.
ЗАПРОШУЄМО УСІХ

взяти участь в акції «Подаруй нашим медикам дерево». Саджанці вже придбані, ямки для них викопані, залишається «підігнати» їх під розмір корінців і висадити рослини. Тож приходьте! Візьміть особисту участь у цій історичній події.

З собою брати лопати і відра (для піднесення води), хто забажає – робочі рукавички.
Чекаємо!