У Нехворощанському Будинку культури нещодавно завершився концерт до Дня українського козацтва, Дня захисників України та Покрови Пресвятої Богородиці, підготовлений творчими колективами цього закладу, а також будинку дитячої та юнацької творчості.
Дата: 13.10.2021 23:45
Кількість переглядів: 347
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/198af29e99a665367269d0280ace0683.jpg)
Насамкінець присутніх привітала заступниця голови громади Ольга ХОМЕНКО, яка побажала захисникам і захисницям здоров’я і миру. «Хай це свято духовно об’єднує наш народ, живить його вірою, надихає мудрістю, терпінням та радістю бутя» - говорила Ольга Станіславівна і висловила подяку усім учасникам концерту, який подарував гарний настрій.