ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 19.10.2021 18:19

Не тільки у наших комунальних закладах, а й на території всієї України склалася загрозлива ситуація з початком опалювального сезону. Причина тому відома: різке зростання тарифів на природний газ і як наслідок – проходження тендерних процедур, укладання нових договорів, зміна газопостачальників і тому подібне. Так визначають законодавство і постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України. Тому без відповідного пакету документів ніхто не має права увімкнути газові системи опалення у закладах соціальної сфери. Це ті фактори, які вимагають певного часу для їх вирішення, і місцева влада не може на них вплинути.

Однак ми запевняємо вас, що керівництво громади контролює ситуацію і прагне якнайшвидше позбутися даної проблеми, роблячи все від себе залежне. Сьогодні зранку ці питання обговорили на спільному засіданні керівництва, працівників апарату сільської ради, бухгалтерської служби, представників виконкому. Відділ освіти теж тримає ситуацію на контролі, ведучи облік температурного режиму в навчальних та дошкільних закладах. У дитсадках тимчасово дозволено користуватись електрообігрівачами, хоча ми розуміємо, що це не сповна рятує ситуацію. Тож у випадку різкого похолодання будуть прийняті відповідні рішення, спрямовані на уникнення захворюваності дітей. Але є надія на те, що до кінця поточного тижня нам дозволять розпочати повноцінний опалювальний сезон.