ОЗЕЛЕНЕННЯ НЕХВОРОЩІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
Дата: 18.10.2021 18:23
Кількість переглядів: 202
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/2134ff042d0f33a1287605ba0e16e9c2.jpg)
А біля дитячого майданчика ростиме куляста махрова яблунька, плоди якої за розміром не більші за ягоди вишні, зате варення з них, кажуть, смачнюче! А головне – яблуня має красиву крону, густо всіяну червоними плодами у період їх дозрівання, відтак є окрасою будь-якого місця відпочинку.
Підрощений саджанець яблуні придбала і подарувала нехворощанам заступниця голови громади Зоя Петрівна КОРОЛЕНКО, за що їй окрема подяка.
А на останньому фото - та сама ялинка, висаджена кілька днів тому і яка, будемо сподіватися, колись стане головною новорічною ялинкою громади й радуватиме дітвору.