ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 20.10.2021 15:30

Фото без описуТретього четверга кожного місяця з 9-ї до 12-ї години у Нехворощі особистий прийом громадян проводять спеціалісти Новосанжарського відділу обслуговування громадян №11 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Черговий прийом громадян заплановано на 21 жовтня, проводитиметься він в адміністративному приміщенні сільського комунгоспу. Усі бажаючі зможуть одержати кваліфіковану консультацію з питань пенсійного забезпечення, у тім числі люди працездатного віку, зокрема щодо внесення їх даних до єдиного реєстру Пенсійного фонду, формуванню особистого кабінету, автоматичного розрахунку приблизної суми майбутньої пенсії, та ін. З собою мати паспорт та ідентифікаційний код.