На часі – будівництво внутрішнього туалету, який відповідатиме сучасним санітарним вимогам.

Дата: 27.10.2021 14:19

Фото без описуТериторія Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіків Левицьких досить велика і постійно потребує догляду: то молодий фруктовий сад обрізати й підбілити, то опале листя згребти і вивезти, а ще ж і стадіон за школою закріплений. Та не нарікають на це працівники закладу, бо прагнуть, щоб дітям тут комфортно навчалося.

Нинішнього року школа помітно «помолодшала», бо на її подвір’ї окрасою стали тротуарні доріжки між корпусами. Тепер на часі – будівництво внутрішнього туалету, який відповідатиме сучасним санітарним вимогам. Місце для його зведення уже вибране, але перед початком робіт виникає чимало різних «дріб’язкових» питань. Їх на місці обговорили голова громади Віктор ДУБОВИЧ, його заступники Микола ЗАВЕЗЬОН і Зоя КОРОЛЕНКО, а також директор закладу Василь МАСЛЕЙ та представник підрядника – головний інженер ТОВ «Компанія «Тоталбуд» Вадим ПОДКОПОВ.