Біля автобусної зупинки, що перед поворотом у село Бурти, вже чисто.

Дата: 28.10.2021 23:46

Фото без описуКупи сміття, про які ми розповідали на сайті вчора, зібрали, згребли і вивезли, а частину – спалили на місці працівниця благоустрою Світлана ПОДКОПОВА та художня керівниця Шедіївського клубу Іванна ПОЛУХІНА. Вона, до речі, добровільно погодилася взяти участь у прибиранні, «бо люди їдуть і дивляться на це сміття, а нам соромно, адже тут живемо».

Добре, коли є такі односельці, як Іванка. Сподіваємось, таких людей у громаді переважна більшість, а схильних насмітити – одиниці.

Треба сказати, що купи непотребу з’явилися біля зупинки не в результаті чийогось відпочинку тут, чи після очікування пасажирського транспорту. Схоже, сюди сміття хтось привіз і викинув свідомо. «Серед пакетів, які вітер встиг рознести за десятки метрів, ми бачили і товарні цінники, і пакувальні коробки, і обрізки з кущів троянд, і навіть торбинку… курячого посліду. Це ж скільки совісті повинно бути в людини, щоб вивезти з двору своє «добро» і викинути у громадському місці!» – обурюється заступник голови громади Микола ЗАВЕЗЬОН.

Мабуть, таки небагато совісті, адже у громаді налагоджено централізований збір побутових відходів – будь ласка, користуйтесь! Але не в усіх є внутрішня культура, яка б не дозволяла «свинячити» і змушувала поважати працю інших. Простіше злодійкувато під’їхати до зупинки і, доки ніхто не запримітив, пожбурити непотріб у смітницю. «Ми її приберемо звідти, щоб надалі ні в кого не було спокуси вивозити сюди домашнє сміття причепами!» – обіцяє Микола Анатолійович.

Спасибі Іванці й Світлані за їхнє сумління і за їхню працю. Дякуємо їм від керівництва і всіх порядних людей нашої громади.