Помер знаний на Новосанжарщині архітектор Олександр Миколайович ВАКУЛА

Дата: 29.10.2021 22:50

Фото без описуСумна звістка прилетіла з Нових Санжар: в одній з полтавських лікарень помер знаний на Новосанжарщині архітектор Олександр Миколайович ВАКУЛА. На жаль, він не зміг здолати тяжкої і підступної хвороби коронавірус. 2 листопада йому виповнилося б 50 років…

Виконавчий комітет Нехворощанської сільської ради, депутатський корпус, керівництво громади виносять щирі співчуття дружині Олені Анатоліївні, дочці Анастасії, сестрі Інні Миколаївні Чернусі та всім рідним і знайомим покійного. Сумуємо з усіма, хто знав Олександра Миколайовича – світлу, щиру, доброзичливу, безвідмовну людину, який зробив багато добрих справ у Новосанжарському районі, де жив і працював.
Хай душа його полине у небесне Царство, а наша пам’ять про Олександра Миколайовича Вакулу буде вічною.