Сьогодні 85-річний ювілей зустріла жителька села Лівенське Любов Порфирівна САЄНКО.

Дата: 01.11.2021 20:46

Фото без описуЇї привітали з особистим святом заступник голови громади Микола ЗАВЕЗЬОН і депутатка СТГ Людмила ЗАЇКА.

Любов Порфирівна народилася у селі Канави, там у колгоспі «Більшовик» після семирічної школи почала трудову біографію. Працювала і в рільничій бригаді, і дояркою. Потім доля закинула її у столицю Молдови – місто Кишинів, де трудилася на кондитерській фермі. Довелося жити і в Ростові-на-Дону, де на знаменитому заводі «Ростсільмаш» складала комбайни «Сталінець». А повернувшись на батьківщину, поселилася спочатку в Полузір’ї, де у 1968-1978 роках працювала дояркою. Пізніше переїхала в Маячку, де спочатку знайшла роботу в лікарні, потім пішла у колгосп, звідки вийшла на заслужений відпочинок. Виховала трьох дітей, має трьох онуків. А за добросовісну працю – чималенький стосик грамот і подяк. Має статус ветерана праці.

Вітаючи Любов Порфирівну з ювілеєм, представники громади бажали їй здоров’я і довголіття. Головне, щоб усі наступні роки минали у спокої та благополуччі, щоб не знала жодних тривог!