СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ IV ГІМНАЗІАДИ ПОЛТАВЩИНИ

Дата: 01.11.2021 20:48

Фото без опису29 жовтня на базі Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ст. імені академіків Левицьких, в рамках IV Гімназіади Полтавщини, відбулися спортивні змагання з настільного тенісу та шахів. Позмагатися за перемогу та можливість взяти участь в обласному етапі змагань приїхали 3 команди від закладів освіти нашої громади та команда спортсменів Андріївського ліцею, на чолі з учителем фізичної культури Володимиром Миколайовичем Харченком. По завершенню І місцевого етапу Гімназіади маємо такі результати:

- у змаганнях з настільного тенісу серед дівчат:

І місце – Шелемба Іванна, учениця 10 класу Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких;

ІІ місце – Кибкало Валентина, учениця 11 класу Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Таран Вікторія, учениця 11 класу Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких;

- у змаганнях з настільного тенісу серед хлопців:
І місце – Сім’ян Валерій, учень 10 класу Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких;
ІІ місце – Мацко Максим, учень 10 класу Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких;
ІІІ місце – Милимко Микола, учень 11 класу Андріївського ліцею Полтавської обласної ради.

- у змаганнях з шахів серед хлопців:
І місце – Дзюба Ігор, учень 10 класу Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких;
І місце – Гогуля Станіслав, учень 11 класу ОЗ «Нехворощанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів»;
ІІ місце – Васильківський Сергій, учень 11 класу ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»;

- у змаганнях з шахів серед дівчат:
І – Павелко Руслана, учениця 11 класу ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в обласному етапі змагань IV Гімназіади Полтавщини, які відбудуться 05 листопада у м. Кобеляки.

Щиро дякуємо вчителям фізичної культури Розсосі Валерію Андрійовичу, Чорнобаю Андрію Олександровичу, Яловезі Ростиславу Ігоровичу та Харченку Володимиру Миколайовичу за підготовку наших спортсменів до змагань.

Дуже приємно, що до участі у спортивних заходах Нехворощанської ТГ залучаються заклади освіти не тільки нашої громади. Дякуємо за співпрацю!

Інструктор з фізичної культури ВОМС
Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ