НЕХВОРОЩАНСЬКА ГРОМАДА ПОЧИНАЄ ВПРОВАДЖУВАТИ БЮДЖЕТ УЧАСТІ.
Дата: 08.11.2021 18:50
Кількість переглядів: 286
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/7352db40b18bc175f47b8f7991eaa703.jpg)
Нагадуємо, що 21 жовтня на XIV сесії VIII скликання Нехворощанська сільська рада прийняла нормативно-правові акти, якими буде регламентуватися процес впровадження та адміністрування бюджету участі в громаді. Вже з середини листопада поточного року мешканці громади зможуть почати подавати проєкти на конкурс бюджету участі, які за результатами голосування та у випадку перемоги будуть реалізовуватися вже наступного, 2022-го року.
На Круглому столі ви дізнаєтесь про плани впровадження в Нехворощанській громаді бюджету участі, познайомитесь детальніше з цим інструментом місцевої демократії, історією та практикою його використання в Україні та світі, зможете приєднатися до дискусії стосовно того, як можна зробити процес впровадження бюджету участі ефективнішим саме в вашій громаді щоб він став максимально дієвим, корисним для громади та доступним для кожного її мешканця.
Круглий стіл “Бюджет участі Нехворощанської громади” відбудеться онлайн 10 листопада о 15.00 год. Для участі в заході просимо зареєструватися за цією формою https://forms.gle/1WqmcAxKUB76BfsN7
та приєднуватися за посиланням https://us02web.zoom.us/j/83903837471...
Захід буде організовано ГС «Харківський університетський консорціум» в партнерстві з ГО “Агенція локальних ініціатив” в рамках проєкту «Східноукраїнський Хаб партисипації» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Як зазначив експерт з висвітлення та комунікацій Програми «U-LEAD з Європою» Юрій ІСАЄВ, Нехворощанська громада увійде в історію Полтавщини як ПЕРША, котра запровадила сільський партисипативний бюджет!