ШЕДІЄВЕ ТЕПЕР ПІД ВІДЕОНАГЛЯДОМ

Дата: 14.11.2021 20:12

Фото без описуЗ 12 листопада центр села Шедієве під «невсипущим оком» - тут встановили три камери вуличного відеоспостереження, які цілодобово «сканують» територію від сільського клубу та дитячого майданчика до дитсадка і приміщення колишньої школи, а також Тарасову гору. «Відеозапис зберігається тридцять діб, тобто є можливість переглянути, що відбувалося в той чи інший час за цей період», - розповідає адміністраторка відділу ЦНАПу виконавчого комітету Нехворощанської сільської ради Марина РОМАНЕНКО.

Встановлення сучасної системи охорони стало можливим завдяки допомозі ТОВ АФ «Добробут», яке взяло на себе фінансові витрати. А змонтували обладнання представники полтавської компанії «Явір-2000», яка є одним із лідерів ринку охоронних послуг.