УВАГА! ВЖЕ ЗАВТРА, 16 листопада з 10.00 до 12.00 год. у нашій громаді працюватиме спеціалізований автомобіль (екобус), який збиратиме екологічно небезпечні побутові відходи: відпрацьовані батарейки, люмінесцентні лампи та ртутновмісні термометри.

Дата: 15.11.2021 15:54

Фото без опису
ПАМ’ЯТАЙМО, що ці «дрібнички», викинуті на смітник, отруюють навколишнє середовище! Тому краще здати їх на переробку!

Збір вказаних предметів проводитиметься безкоштовно, відповідно до обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019-2021 роки».

Прохання люмінесцентні лампи та ртутновмісні термометри приносити загорнутими у папір для їх подальшого транспортування.

Заплановані місця стоянок екобуса:

1 - с. СОКОЛОВА БАЛКА, вул. Перемоги, 36-б (біля Соколовобалківського СБК), з 10.00 до 10.30 год.
2 - с. НЕХВОРОЩА, вул. Корчукова, 1 (біля Нехворощанського СБК), з 11.00 до 12.00 год.