Дата: 15.11.2021 18:02

Фото без описуМинулої суботи у Нехворощі на полі зі штучним покриттям відбувся 2-й тур І-го зимового чемпіонату Нехворощанської СТГ з міні-футболу, в якому взяли участь команди із Соколової Балки, Лівенського, Канапв і Коновалівки. Результати змагань такі:

«Сокоріль» – «Оріль» (Лівенське) – 7:2
Коновалівка – Канави – 1:6

Відповідно до календаря проведення чемпіонату, наступні змагання відбудуться у неділю 28 листопада, о 9-й годині на полі зустрінуться команди Ряського, Коновалівки, Нехворощі і Канав.

Запрошуємо глядачів, уболівальників, усіх любителів футболу! Приходьте підтримати свої команди!
Олександр САВЧЕНКО,
інструктор-методист з фізичної культури