КРАЩОЮ СТАНЕ ДОРОГА В БУРТИ

Дата: 16.11.2021 15:17

Фото без описуЗавдяки тому, що її почали вирівнювати щебенем та будівельними відходами, які взяли на території колишньої колгоспної ферми. «Тепер не буде глибоких ям, які заважали нормально доїхати в село навіть в суху погоду, – розповідає заступник голови громади Микола ЗАВЕЗЬОН. – Ремонт дороги проводили силами Нехворощанського сільського комунгоспу, який надав техніку – бульдозер і трактор з причепом. Раніше завезли п’ять причепів твердої фракції, сьогодні – чотирнадцять, і ще не до кінця засипали, тому ці роботи продовжимо найближчим часом. Хочу від імені буртян подякувати комунгоспівським трактористам за старанність, керівникові підприємства Григорію Івановичу БАЛАНІ, а також мешканцю Бурт Володимиру Михайловичу ПРИСТАВЦІ, який сам запропонував трактористам обід. Сподіваюсь, ця дорога служитиме довго і не викликатиме нарікань, як раніше».