НОВІ НОУТБУКИ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ НЕХВОРОЩАНСЬКОЇ ТГ
Дата: 20.11.2021 17:31
Кількість переглядів: 164
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/5a93b46e278c138afd5dd4029a822d30.jpg)
Сертифікати на отримання ноутбуків керівникам органів управління освітою вручав голова Полтавської облдержадміністрації Олег СИНЄГУБОВ.
Ноутбуки, отримані від комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавської обласної ради, придбані на умовах співфінансування Нехворощанської сільської ради та Полтавської обласної ради.
9 новеньких ноутбуків отримав ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», 7 – Соколовобалківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів та 14 – Маячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких.
Відділ освіти висловлює щиру вдячність сільському голові Нехворощанської ТГ Віктору Олександровичу ДУБОВИЧУ та депутатському корпусу сільської ради за постійну підтримку і розвиток освіти нашої громади, небайдужість до потреб навчальних закладів та своєчасну допомогу в покращенні умов надання освітніх послуг.