СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 22.11.2021 17:38

Фото без опису21 листопада у Нехворощі пройшли матчеві зустрічі з міні-футболу в рамках підготовки збірних дитячих команд до Всеукраїнських змагань «Золотий колос». На поле вийшли юні спортсмени 2008-2009 та 2010-2011 років народження (молодша і старша групи) з Нехворощі, Лівенського та Михайлівки. Цю спортивну подію вони присвятили Дню працівників сільського господарства.
Результати змагань такі:

Нехвороща – Лівенське (молодша група) – 2:1
Нехвороща – Михайлівка (старша група) – 3:3
Нехвороща – Лівенське (старша група) – 3:3

Як бачимо, старша група господарів поля виявила поблажливість до суперників і з обома командами зіграла в «нічию».

Зігравши з футболістами Михайлівки, лівенчани набрали на свою користь 6 голів проти 4-х в суперників.

Однак цього разу команд-переможців організатори гри не визначали, а ось кращих гравців нагородили. За рішенням інструкторів зі спорту, грамоти одержали: михайлівські футболісти Ігор КАЛИНИЧ та Євген ІВАНЧЕНКО. Лівенські – Максим ГРИНЬ, Роман КРАВЦОВ, Євген ШЕЛЕМБА та Ярослав КУЦЕНКО. І нехворощанські Максим ЦИГАНСЬКИЙ, Давид ПИЛИПЕНКО, Віктор ЛЕЩЕНКО та Андрій ДУБОВИЧ.

Надалі матчеві зустрічі проходитимуть регулярно. Дякуємо усім спортсменам за участь в іграх і бажаємо нових перемог!

Олександр САВЧЕНКО,
інструктор з фізичної культури і спорту
Нехворощанського відділу освіти