ДОРОГА ВЖЕ Є!
Дата: 24.11.2021 17:53
Кількість переглядів: 257
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/497902149cb9a08efb1fe566a6bfe5d4.jpg)
Сьогодні керівник громади Віктор ДУБОВИЧ із заступницями Ольгою ХОМЕНКО і Зоєю КОРОЛЕНКО спілкувалися з робітниками та виконробом, цікавилися термінами завершення робіт.
Отже, нова дорога вже є. Цієї події всі чекали давно. Тож керівництво нашої громади, а з ним і всі автомобілісти, хто користується цією ділянкою дороги, висловлюють щиру подяку директору ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексію Ігоровичу БАСАНУ, голові Полтавської обласної державної адміністрації Олегу Васильовичу СИНЄГУБОВУ та його першому заступнику Дмитру Сергійовичу ЛУНІНУ за сприяння в тому, аби цей відрізок шляху нарешті набув цивілізованого вигляду. А робітникам та виконробам будівельної бригади – за старанність.
Олексій Басан Олег Синєгубов Dmytro Lunin