ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Дата: 25.11.2021 18:07

Фото без опису24 листопада у кабінеті голови СТГ Віктора ДУБОВИЧА відбулося засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 11 питань порядку денного.

Зокрема, рішенням виконкому створено комісію з обстеження зелених насаджень на території громади, комісію з питань розгляду та вирішення земельних спорів та комісію з обстеження земельних ділянок. З цих трьох питань інформувала начальниця відділу земельних ресурсів Олена ШИЙКА.

Внесли зміни до переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ ЦНАП і затвердили тарифи на надання платних соціальних послуг Центром НСП.

Також схвалили проєкт рішення Нехворощанської сільської ради «Про бюджет Нехворощанської сільської територіальної громади на 2022 рік» (інформувала заступниця голови СТГ Ольга ХОМЕНКО) і затвердили план заходів до Дня місцевого самоврядування.