СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Дата: 06.12.2021 18:48
Кількість переглядів: 344
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/acb42ca995d338f73e723ae8330a6a3c.jpg)
Щиро вдячний всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян.
Від щирого серця вітаю всіх, хто захищає нашу державу, хто стоїть на варті рідної землі сьогодні, і тих, хто в майбутньому виконуватиме цей святий обов’язок. А також тих, хто чекає своїх воїнів зі строкової служби.
Бажаю Вам сили, наснаги, міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, злагоди в сім’ї і головне, мирного неба та щасливого життя. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху!
З повагою – голова СТГ
Віктор ДУБОВИЧ