День місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2021 18:56

Фото без описуДень місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на чиїх плечах ноша відповідальності за добробут жителів територіальної громади. Учора вони зібралися в Нехворощанському Будинку культури на невеликі урочистості – депутати і заступники голови СТГ, працівники апарату сільської ради, члени виконкому. Можливо, за звичайних умов і глядачів було б більше, і концерт тривалішим, але ж – карантин! Дотримуючись його вимог, присутні мали можливість подивитися кілька художніх номерів, які їм подарували місцеві аматори сцени. А ще почути вітання від голови громади Віктора ДУБОВИЧА, який вкотре підкреслив: «Мені приємно працювати з таким чудовим колективом, у такій дружній команді професіоналів. Я сьогодні пишаюсь тим, що всі ми об’єднані навколо багатьох корисних справ – і мої заступники, і депутати, і члени виконкому, і працівники апарату сільської ради. Наша спільна праця дає позитивні результати, про нашу громаду знають далеко за межами області, і в нас є намір не зупинятися на досягнутому. Я вдячний усім вам за те, що працюєте «з вогником», несете нові ідеї, за креативне мислення і старанність у роботі. Вітаючи зі святом, я бажаю, щоб у кожного були здоров’я, благополуччя і натхнення, без чого не досягти нових висот».

Потім – вручення нагород і квітів, посмішки і жарти, пісенно-танцювальні поздоровлення, без чого не буває святкового настрою.