Марія Кирилівна РЕВА святкує 85-річний ювілей.

Дата: 09.12.2021 21:10

Фото без описуМарія Кирилівна РЕВА про себе розповідає лаконічно: після Шедіївської восьмирічки середню освіту здобула у Маячці. Потім – Андріївський зоотехнікум, після закінчення якого у 1958-му за направленням поїхала у Глобинський район. Там познайомилася з чоловіком, разом повернулися на Полтавщину. Тут працювала у тваринництві, за добросовісну роботу нагороджена орденом «Знак пошани». Збудували дім, виростили трьох дітей, діждали чотирьох онуків і правнука. Разом прожили 63 роки. Нині Марія Кирилівна живе сама, хоча діти навідуються регулярно. А сьогодні – тим паче, бо їхня мама і бабуся святкує 85-річний ювілей.

Приїхали привітати шановну трудівницю і заступниця голови громади Зоя КОРОЛЕНКО та спеціаліст відділу ЦНАП Марина РОМАНЕНКО. Вручили ювілярці квіти з побажаннями здоров’я і благополуччя.