ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дата: 13.12.2021 20:22

Фото без описуСьогодні відбулося спільне засідання двох профільних комісій сільської ради – бюджетної та з питань освіти. Голова громади Віктор ДУБОВИЧ привітав присутніх зі святом Андрія Первозванного і надав слово начальниці фінансового відділу СТГ Любові НОМЕРОВСЬКІЙ, яка інформувала членів комісій про запропоновані внесення змін до показників бюджету на 2021 рік. Заслухавши це питання, В.Дубович звернув увагу керівників комунальних закладів на тому, що при потребі придбати якісь матеріали чи провести ті чи інші роботи, слід не просто приносити листи-звернення, а й попередньо обговорити ці потреби з керівництвом громади. Тоді не виникатиме сумнівів щодо необхідних сум, як і вартості самих товарів. Бо часто буває, що одну й ту саму річ можна придбати набагато дешевше, ніж вказується у листі. Віктор Олександрович ще раз нагадав, що безконтрольно бюджетні кошти не витрачатимуться і кожна потреба вивчатиметься й обговорюватиметься у встановленому порядку. Йшлося, зокрема, про закупівлю запасних насосів на водні свердловини. «Я розумію, йде зима, і нам треба підготуватися до роботи у цей період, – говорив голова громади. – Але ми не такі багаті, щоб знову купувати ці насоси будь-де. Треба заглибитись у це питання і переконатися, що куплена техніка є надійною, продуктивною і придбана за найдешевшою ціною». Тож доручив директору сільського комунгоспу Григорію БАЛАНІ назавтра принести свої конкретні пропозиції щодо цього. Попередньо ж депутати підтримали ідею придбання двох водних насосів.

Далі розглянули звернення щодо надання громадянам одноразової матеріальної допомоги на лікування.
Також на засіданні комісії Віктор ДУБОВИЧ і його заступниця Ольга ХОМЕНКО оголосили приємну новину. Як і обіцялося навесні, усі три школи нашої громади одержать нагороди за вирощення саджанців павловнії. Першість у цій корисній справі посів Соколовобалківський ЗЗСО, де діти зуміли виростити найбільшу кількість рослин, друге місце – у Маячківського, і третє припало Нехворощанському закладу освіти. Їм будуть закуплені подарунки відповідно на 20, 15 і 10 тисяч гривень.

Усі питання, які розглянули постійні комісії, 14 грудня будуть затверджуватися на сесії сільської ради.