День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 20:27

Фото без описуТі, хто вважають 14 грудня своїм святом, давно називають його Днем ліквідатора. Адже цей день не тільки свічка пам’яті на честь загиблих товаришів, а й визначна дата, що згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди. Її відлуння стихне ще не скоро. Її наслідки відчувають на собі нинішні і відчують майбутні покоління. Проте, ми з оптимізмом дивимося у майбутнє, вчимося на помилках і маємо робити все можливе, аби подібне ніколи не повторилося.

Нині ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Від Нехворощанської об’єднаної територіальної громади та себе особисто щиро бажаю всім вам, шановні ліквідатори, та вашим родинам Божого благословіння, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

А тим, кого з нами вже немає – вічна і світла пам’ять…

З повагою – голова СТГ
Віктор ДУБОВИЧ