ЗАСІДАННЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 20.12.2021 16:31

Фото без описуЗАСІДАННЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ пройшло сьогодні у кабінеті голови СТГ Віктора ДУБОВИЧА. Депутати і присутні розглянути проєкт основного фінансового документу Нехворощанщини на 2022-й рік. З цього питання інформувала Любов НОМЕРОВСЬКА. Вона розповіла про план утворення і використання фінансових ресурсів, необхідних для життєдіяльності громади у майбутньому. Зокрема, детально зупинялася на частині загальнодержавних податків, яка залишатиметься у громаді, на запланованих надходженнях від місцевих податків та зборів, неподаткових надходженнях та міжбюджетних трансфертах – субвенціях і дотаціях.

Також начальниця фінансового відділу відповіла на запитання присутніх. Зокрема, щодо передбаченої державою соціальної підтримки таких категорій громадян, як учасники бойових дій у зоні АТО-ООС, чорнобильці, «афганці», тощо.
23 грудня відбудеться сесія, на якій депутати мають затвердити місцевий бюджет-2022.