СПОРТИВНА ХРОНІКА
Дата: 29.12.2021 09:43
Кількість переглядів: 359
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/903eb4bc450a010f32123c4325ac7b39.jpg)
Також відбувся новорічний ветеранський турнір з шахів, у якому взяли участь не тільки жителі нашої громади. Приємно відзначити, що на змагання прибув учитель фізичного виховання з Канав Микола Сергійович НАУМЕНКО.
Цей спортивний захід теж видався цікавим. Перше місце виборов Микола КРАВЦОВ з Лівенського, друге і третє дісталися нехворощанам – відповідно Юрію СИПАЛУ та Анатолію МОКЛЯКУ.
Дякуємо гравцям за участь у спортивних заходах.
Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ,
інструктор з фізичної культури
Нехворощанського відділу освіти