«Хай у вас і в нас все буде гаразд!» - голосно лунали голоси віншувальників.

Дата: 30.12.2021 23:14

Фото без описуСьогоднішній робочий день працівників Нехворощанської сільської ради почався з приємного: до них завітали шедіївські учасники художньої самодіяльності, аби привітати з Новоріччям та Різдвом. У яскравому вбранні та в супроводі головних героїв дійства – діда Мороза і Снігуроньки, гості заспівали колядки й пісні-побажання, висловлюючи надію, що наступний рік буде щасливим, принесе мир Україні, достаток кожній родині, стрімкий розвиток нашій громаді. «Хай у вас і в нас все буде гаразд!» - голосно лунали голоси віншувальників. Потім – гостинці в торбинку Діда Мороза і колективне фото на згадку.

Працівники сільради дякували шедіївцям за візит і поздоровлення, бажаючи їм, щоб у наступному році було якнайбільше приводів для святкувань і радощів, щоб аматорам сцени весело співалося й танцювалося, щоб на концерти збиралися вдячні глядачі й не був тому перепоною клятий коронавірус.

До речі, шедіївські колядники побували з вітаннями і в Маячці, і в Соколовій Балці. І всюди їм раділи, дякували за пісні та новорічний настрій.